Y-type Filtri për vaditje

Përshkrim i shkurtër:

Anyou Industry provide 3/4” - 4” screen and disc filter for irrigation. The high quality filters combine large filtering area with low head loss making them ideal for high flows and large quantities of dirt. Filter body and cap connected by threaded connection to sustain high pressure & easy opening and closing. Filter the dirt in the walter, prevent clogging. Main part of head assembly.


Detail Product

Produkt Tags

1. Specifikimet e produktit dhe paketë e filtrit

Y type filter 3/4 " 1 " 1.2 " 1.5 " 2 "-e vogla 2 " 2” -big
2.5 "
Max. presion 8bar 8bar 8bar 8bar 8bar 8bar 8bar 8bar
rrjetë 120 120 120 120 120 120 120 120
Max. rrjedhë 5m³ / h 6m³ / h 15m³ / h 15m³ / h 10m³/h 15m³ / h 20m³ / h 35m³ / h
Qty / CTN (PC) 40 40 16 16 16 12 6 8
GW / CTN-Screen filter (KG) 13 13 12 12 13 13 13 13
GW / CTN-Disc filter (KG) 17 17 16.5 16.5 17 17 17 17
Vol./CTN (m³) 0.09 0.09 0.09 0.09 0.09 0,1 0,1 0,1 

 

T type filter 1.2 " 1.5 " 2 "-e vogla 2 " 2.5 " 3 "
Max. presion 8bar 8bar 8bar 10bar 10bar 10bar
rrjetë 120 120 120 120 120 120
Max. rrjedhë 10m³/h 10m³/h 10m³/h 30m³ / h 40m³ / h 50m³ / h
Qty / CTN (PC) 15 15 15 1 1 1
GW / CTN-Screen filter (KG) 12.5 12.5 12.5 5.8 5.8 7.3
GW / CTN-Disc filter (KG) 15.5 17.5 17.5 7.3 7.5 9.3
Vol./CTN (m³) 0,1 0,1 0,1 0,06 0,06 0.07

 

H type filter 3 " 4 " 4 '-gjatë
Max. presion 10bar 10bar 10bar
rrjetë 120 120 120
Max. rrjedhë 50m³ / h 70m³ / h 100m³ / h
Qty / CTN (PC) 1 1 1
GW / CTN-Screen filter (KG) 7.5 7.5 9.5
GW / CTN-Disc filter (KG) 11 11 13.5
Vol./CTN (m³) 0.08 0.08 0.11

2. Product Feature e filtrit

(1) me cilësi maksimale dhe siguria në filtrimit në një gamë të gjerë të notave të filtrimit në disqe dhe ekranet.

(2) Dismantable, kapak i lëvizshëm, elemente filtër mund të merret jashtë për pastrimin e lehtë.

(3) Organi i cilësisë së lartë plastike të reziston rrezatimit UV, kimikate

(4) të performancës dhe mirëmbajtjen e punës e kursimit afatgjatë.

2 inch disc filter


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!