Трипод држач за дожд пиштол Ај-9512

Краток опис:

Дожд пиштол статив стојат со 2.5 "конектор приклучоци, поврзете дожд пиштол да очуквам црево. Галванизиран метален држач е отпорен на корозија и лесно да се инсталира.


детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Тагови производ

1. Параметри на производот (спецификација) на "статив штанд на 2,5

големина врска 2.5 "
материјал Алуминиум + поцинкована железо
Висина 1,5 милиони
големина црево 2.5 " 

2. пакет

Фото Опис големина КОЛИЧИНА / ЦТН Vol./CTN GW / ЦТН
компјутер КИЛОГРАМ
 Држач за дожд пиштол 2 Држач за дожд пиштол 2.5 "1.5 m 10 0.13 35,5
 Држач за дожд пиштол 2 Држач за дожд пиштол 2.5 "1,2 м 10 0.13 30,5
 ДОЖДОТ GUN Дожд пиштол PY50
Ај-1050P
2.5 " 6 0.076 19
 ДОЖДОТ GUN n Дожд пиштол PY50
Ај-1050S
2.5 " 10 0,185 31
 Противпожарно црево ПВЦ Оган црево 2.5 "
17 милиони-30m индивидуализира
     
 Пластични обложени црево ПВЦ очуквам црево 2.5 "
Боја: црвена, жолта, сина, зелена
     

 • Претходно:
 • Следно:

 • (1) Која големина на цревото за 2.5 "статив штанд Ај-9512?

  A:

  2-инчен очуквам црево за 1.5 "статив штанд

  2 инчи или 2,5 инчен очуквам црево за 2 "статив штанд

  2,5 инчен очуквам црево за 2.5 "статив штанд

  (2) Кој тип на цревото за 2.5 "статив штанд Ај-9512?

  A: ПВЦ очуквам црево или ПВЦ Оган црево

  (3) Можете ли да дадете C / O сертификат за потекло?

  О: Да. C / O, фактура, пакување листа, Авторски B / L

  (4) Дали сте прскалки фабрика или тргување?

  А: Ние сме фабрика. Добредојдовте на нашата компанија Baoding Anyou индустрија копродукции, Ltd во Baoding Кина.

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!