Micro Sprinkler AY-1117

Përshkrim i shkurtër:

1/2 "fije mikro spërkatës me hundë insekteve rezistente dhe trupin të lehtë të marrë-larg, bën punë të mirë me pikëza të përsosur të ujit, kënd dhe përhapjen. Për pemë fruta, perime dhe kopshte ujitjes.


Detail Product

Aplikimi & Paketa

FAQ

Produkt Tags

1. Produkti Parametri (Specifikimi) i spërkatës mikro Ay-1117

madhësia Connection 1/2 "fije mashkull
material POM
presion 1,5-3 bar
rreze 3-6 m
Shkalla e rrjedhjes 50-300 L / H

  Note: Before attach the sprinkler head, flush the line first, keep any little tiny debris or sand from going throuth those nozzles and clogging them.

2. Product Feature i spërkatës mikro Ay-1117

(1) Mbulimi Uniform mbi një gamë të gjerë të hapesira, normat e rrjedhës dhe presioneve

(2) siguron vaditje totale sipërfaqe me dy degët dispersionit.

(3) Organi i cilësisë së lartë plastike të reziston rrezatimit UV, kimikate, dhe ndikimin aksidentale

(4) insekteve grykë rezistente. Mbyllet off pas operacionit parandaluar clogging nga papastërtitë apo insektet.

(5) Organi Easy marrë-larg


 • Previous:
 • Next:

 • 1.Application e spërkatës mikro Ay-1117

  (1) Ujitja për plantacione gjerësisht spaced tilla si arre, bajame, avokado, banane, Durian, gjalpë dhe mango.

  (2) Ujitja për pemë, perime dhe çerdhe.

  2.Package 

  Foto Përshkrim madhësi Qty / CTN Vol./CTN GW / CTN
  PC KG
   AY-1116 spërkatës Micro
  AY-1116
  6.0 femra 1000 0,074 20.5
   AY-1117 spërkatës Micro
  AY-1117
  1/2 "fije mashkull 1000 0,074 20.5
   AY-1119 spërkatës Micro
  AY-1119
  6mm, 7.5 mm femër 5000 0,062 22.5
   1008 2 spërkatës Micro
  AY-1008
  gjemb 10000 0,062 20
   AY-1108 spërkatës Micro
  AY-1108
  6.0 mashkull 5000 0,044 20.5
   AY-1260 spërkatës Micro
  AY-1260
  6.0 femra 5000 0,066 21
   Ay-9160 Valve për spërkatës mikro
  Ay-9160
  6.0mm * Barb 5000 0,046 20
   Ay-9160C Valve për spërkatës mikro
  Ay-9160C
  Barb dyfishtë 5000 0,046 20
   AY-9101 4/7 Barb vetme për spërkatës mikro
  Ay-9101
  4/7 * 6.0 mashkull 50000 0,092 36
   AY-9103 4/7 Barb dyfishtë për spërkatës mikro
  Ay-9103
  4/7 50000 0,092 36

  (1) Cili është materiali kryesor i spërkatës mikro Ay-1117?

  A: POM

  (2) spërkatës Micro AY-1117, rreth të plotë?

  A: Po, rreth të plotë 360 shkallë

  (3) A është mikro spërkatës AY-1117 rezistente ndaj rrezatimit UV?

  A: Po. Trupi me cilësi të lartë plastike të reziston rrezatimit UV, kimikate, dhe ndikimin aksidentale

  (4) A mund të sigurojë c / o certifikatën e origjinës?

  A: Po. C / O, Fatura, lista Paketimi, Original B / L 

  (5) A jeni Fabrika spërkatës apo tregtimit?

  A: Ne jemi fabrikë. Mirë se vini në kompaninë tonë Baoding Anyou Industry Co, Ltd, në Baoding Kinë.

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!