Mini Valve 16mm

Përshkrim i shkurtër:

Mini valvula 16mm AY-4004 është bërë nga POM, kaloni dhe lidhje për tub 16mm PE ose tub pikoj. High trupi cilësisë plastike të reziston rrezatimit UV.


Detail Product

Aplikimi & Paketa

Produkt Tags

Mini Valve 16mm

1. Produkti Parametri (Specifikimet)

Mini Valve 16mm AY-4004
material POM + NBR
madhësi 16 * 16
lloji i lidhjes gjemb


2. Product Feature

(1) Simple switch on / off operacion

(2) Organi i cilësisë së lartë plastike të reziston rrezatimit UV, kimikate

(3) Long-të qëndrueshme të performancës dhe mirëmbajtjen e punës për të shpëtuar

(4) të kuqe ose blu, ngjyra më shumë për klientët për të zgjedhur


 • Previous:
 • Next:

 • 16mm Mini valve

  1. Aplikimi i mini 16mm valvul

  Switch dhe lidhje për tub 16mm PE ose tub pikoj.

  2. Paketa

  Foto

  Përshkrim

  madhësi

  Qty / CTN

  Vol./CTN

  GW / CTN

  PC

  KG

  Mini valve-Të renditura AY-4001

  Mini valve-Të renditura

  AY-4001

  4 * 4

  500

  0,046

  12

  Mini valve-Të renditura AY-4003

  Mini valve-Të renditura

  AY-4003

  8 * 8

  500

  0,046

  13

  Mini valve-Të renditura AY-4004

  Mini valve-Të renditura

  AY-4004

  16 * 16

  500

  0,046

  13

  Barb valvul e daljes AY-4008A

  valvul Barb e daljes

  AY-4008A

  16 * 12

  500

  0,046

  12

  E daljes Valve për shirit Ay-4022

  E daljes Valve për Tape

  AY-4022

  16 * 12

  500

  0,046

  14.5

  valvul lock bashkim AY-4023

  valvul lock bashkim

  AY-4023

  16 * 16

  500

  0,046

  14.5

  Lock Barb vale AY-4031

  valvula Lock Barb

  Ay-4031

  16 * 16

  500

  0,046

  14.5

  valvula Lock e daljes AY-4100

  valvula Lock e daljes

  Ay-4100

  16 * 12

  500

  0,046

  14.5

  valvula Lock e daljes AY-4024

  valvula Lock e daljes

  AY-4024

  16 * 16

  500

  0,046

  14.5

  Barb valvul fije mashkull AY-4011

  Barb valvul fije mashkull

  AY-4011

  16 * 1/2 "

  500

  0,046

  13

  Mashkull valvul fije AY-4029

  valvul mashkull fije

  AY-4029

  16 * 1/2 "

  500

  0,046

  14.5

  valvula Lock e daljes për shirit pikoj Ay-4157

  lock valvula Barb

  AY-4157

  16 * 16

  500

  0,046

  7.5

  valvula Lock e daljes AY-4150

  valvula Lock e daljes

  AY-4150

  12 * 16

  500

  0,046

  7.5

  valvula Lock e daljes me copë litari Ay-4150A

  Lock valvul e daljes me copë litari

  AY-4150A

  16 * 16

  500

  0,046

  8

  valvula Lock e daljes AY-4160

  valvula Lock e daljes

  AY-4160

  12 * 16

  500

  0,046

  7.5

  valvul lock bashkim AY-4159

  valvul lock bashkim

  AY-4159

  16 * 16

  500

  0,046

  7.5

  Mini valve-Të renditura AY-4153

  Mini valve-Të renditura

  AY-4153

  16 * 16

  500

  0,046

  7.5

  Mini valve-Të renditura AY-4154

  Mini valve-Të renditura

  AY-4154

  20 * 20

  500

  0,046

  7.5

  Barb valvul e daljes AY-4151

  valvul Barb e daljes

  AY-4151

  12 * 16

  500

  0,046

  7.5

  Barb valvul e daljes AY-4152

  valvul Barb e daljes

  AY-4152

  16 * 20

  500

  0,046

  7.5

  E daljes Valve për shirit Ay-4047

  E daljes Valve për Tape

  AY-4047

  16 * 16

  500

  0,046

  16

  gome Grommet

  gome Grommet

  12 ose 16

  10000

  0,046

  23

  type gome Grommet H

  type gome Grommet H

  16

  10000

  0,046

  23

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!