Tripod qëndrojë për Rain Gun Ay-9512

Përshkrim i shkurtër:

Rain armë trekëmbësh të qëndrojë me 2.5 "pajisje lidhës, lidhur armë shi për të hedhur gete banesë. qëndrim galvanizuar metalike është korrozioni rezistente dhe të lehtë për të instaluar.


Detail Product

FAQ

Produkt Tags

1. Produkti Parametri (Specifikimi) e "të qëndrojë 2.5 trekëmbësh

madhësia Connection 2.5 "
material Alumini + hekuri i galvanizuar
lartësi 1.5m
madhësia Hose 2.5 " 

2. Paketa

Foto Përshkrim madhësi Qty / CTN Vol./CTN GW / CTN
PC KG
 Të qëndrojë për armë shi 2 Qëndrojë për armë shi 2.5 "1.5 m 10 0.13 35.5
 Të qëndrojë për armë shi 2 Qëndrojë për armë shi 2.5 "1.2 m 10 0.13 30.5
 MOTI GUN Gun shi PY50
AY-1050P
2.5 " 6 0,076 19
 RAIN GUN n Gun shi PY50
AY-1050S
2.5 " 10 0,185 31
 Tub për lokalizimin e zjarreve çorape PVC Fire 2.5 "
17m-30m përshtatshëm
     
 plastike çorape të veshura PVC vë gete banesë 2.5 "
Ngjyra: kuqe, të verdhë, blu, jeshile
     

 • Previous:
 • Next:

 • (1) Cili madhësia e zorrës për 2.5 "stand trekëmbësh Ay-9512?

  A:

  2 inch vë gete banesë për 1.5 "qëndrim trekëmbësh

  2 inç ose 2.5 inç porotë gete banesë për 2 "qëndrim trekëmbësh

  2.5 inç vë gete banesë për 2.5 "qëndrim trekëmbësh

  (2) Cili lloj i zorrës për 2.5 "stand trekëmbësh Ay-9512?

  A: PVC vë zorrën sheshtë apo zorrën PVC zjarrit

  (3) A mund të sigurojë c / o certifikatën e origjinës?

  A: Po. C / O, Fatura, lista Paketimi, Original B / L

  (4) A jeni Fabrika spërkatës apo tregtimit?

  A: Ne jemi fabrikë. Mirë se vini në kompaninë tonë Baoding Anyou Industry Co, Ltd, në Baoding Kinë.

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!