Трипод држач за прскалки Ај-9503

Краток опис:

1/2 "прскалки статив штанд е направен од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија. За 1/2 "пластични и метални прскалка.


детали за производот

Тагови производ

1. Параметри на производот (спецификација) на "прскалки трипод држач за 1/2

големина врска 1/2 "
материјал од нерѓосувачки челик
Висина 50-90 cm

 

2. пакет

Фото Опис големина КОЛИЧИНА / ЦТН Vol./CTN GW / ЦТН
компјутер КИЛОГРАМ
 Статив Држач за прскалки AY-9503 (2) Stand for sprinkler 1/2″ Ај-9503  1/2 "навој 50 0.15 21,5
 метал влијание прскалки Ај-5302 Метал impact sprinkler Ај-5302 1/2 "машки навој 100  0.067 21,5
 пластични прскалки влијание Ај-5003 Пластични прскалки влијание Ај-5003 1/2 "машки навој 300 0.12 21,5
 пластични прскалки влијание Ај-5005 Пластични прскалки влијание Ај-5005 1/2 "машки навој 300 0.12 21,5

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
    WhatsApp Онлајн Chat!