PVC layflat

Përshkrim i shkurtër:

PVC Layflat Hose is an excellent choice as supply manifolds or transfer lines in sprinkler and drip irrigation systems. PVC Layflat Hose is made with a PVC cover and reinforced polyester yarn. 50m/roll, 100m/roll package. The high tensile polyester yarn provides great durability and strength in all working situations. With 2 year warranty.


Detail Product

paketë

FAQ

Produkt Tags

PVC layflat

1. Produkti Parametri (Specifikimi) të zorrës PVC layflat

madhësi 1 ", 1,5", 2 ", 2,5", 3 ', 4', 5 ", 6", 8 "
material PVC
presion 4-6 bar
Length / roll 20m, 30m, 50m, 100m, also customizable
Ngjyrë Blue, yellow, green
përdorim sistemet e ujitjes


2. Product Feature i zorrës PVC layflat

(1) Pesha të lehta dhe të përfundojë të butë cilësi.

(2) fleksibilitet të mirë.

(3) Përdorimi Easy & storage.

(4) ngjyra të ndryshme në dispozicion.

(5) Ndikim i lartë rezistente, jetë të gjatë.

(6) Weather-provë

(7) Non-venitje përdorimit ngjyra

(8) jo-toksike dhe pa erë.


 • Previous:
 • Next:

 • Foto

  Përshkrim

  madhësi

  Qty / CTN

  Vol./CTN

  GW / CTN

  PC

  KG

  pvc layflat

  gete PVC / PU Fire

  1,5 ', 2 ", 2,5", 3'

  17m-30m përshtatshëm

       

  pvc layflat

  PVC vë gete banesë

  1 ", 1.5", 2 ", 2.5", 3 ",

  Ngjyra: kuqe, të verdhë, blu, jeshile

       

  shi stand gun

  Qëndrojë për armë shi

  2.5 "

  1.5 m

  10

  0.13

  35.5

  MOTI GUN

  Gun shi PY50

  AY-1050P

  2.5 "

  6

  0,076

  19

  RAIN GUN n

  Gun shi PY50

  AY-1050S

  2.5 "

  10

  0,185

  31

  lidhës

  pirg çorape

  Fundi kapak për tub

       

  FAQ

  (1) Cili madhësia e PVC gete layflat për 2.5 "trekëmbësh të qëndrojë?

  A:

  2 inch vë gete banesë për 1.5 "qëndrim trekëmbësh

  2 inç ose 2.5 inç porotë gete banesë për 2 "qëndrim trekëmbësh

  2.5 inç vë gete banesë për 2.5 "qëndrim trekëmbësh

  (2) Cili lloj i PVC gete layflat për 2.5 "trekëmbësh të qëndrojë?

  A: PVC vë zorrën sheshtë apo zorrën PVC zjarrit

  (3) A mund të sigurojë c / o certifikatën e origjinës?

  A: Po. C / O, Fatura, lista Paketimi, Original B / L

  (4) A jeni Fabrika spërkatës apo tregtimit?

  A: Ne jemi fabrikë. Mirë se vini në kompaninë tonë Baoding Anyou Industry Co, Ltd, në Baoding Kinë.

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!