Tripod qëndrojë për Sprinkler Ay-9503

Përshkrim i shkurtër:

1/2 "stand spërkatës trekëmbësh është bërë prej çeliku inox, korrozioni rezistente. Për 1/2 "plastike dhe spërkatës metalike.


Detail Product

Produkt Tags

1. Produkti Parametri (Specifikimi) e "të qëndrojë 1/2 spërkatës trekëmbësh

madhësia Connection 1/2 "
material çelik i pandryshkshëm
lartësi 50-90 cm

 

2. Paketa

Foto Përshkrim madhësi Qty / CTN Vol./CTN GW / CTN
PC KG
 Tripod qëndrojë për spërkatës AY-9503 (2) Stand for sprinkler 1/2″ Ay-9503  1/2 "fije femër 50 0.15 21.5
 Ndikimi metalike spërkatës AY-5302 Metal impact sprinkler AY-5302 1/2 "fije mashkull 100  0,067 21.5
 Ndikimi spërkatës plastike AY-5003 Ndikimi spërkatës plastike AY-5003 1/2 "fije mashkull 300 0.12 21.5
 Ndikimi spërkatës plastike AY-5005 Ndikimi spërkatës plastike AY-5005 1/2 "fije mashkull 300 0.12 21.5

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!