Трипод држач за прскалки Ај-9506

Краток опис:

1 "прскалки статив штанд е направен од галванизиран железо, отпорни и лесно да се инсталира на корозија. За 1 "пластични и метални прскалка.


детали за производот

Тагови производ

1. Производ Параметар (спецификација) од 1 "прскалки статив штанд

големина врска 1 "
материјал поцинкована железо
Висина 1,2 милиони

 

2. пакет

Фото Опис големина КОЛИЧИНА / ЦТН Vol./CTN GW / ЦТН
компјутер КИЛОГРАМ
 фитинзи Sprinkler tripod stand Ај-9506 1 "1.5 m 20 0.16 15
 фитинзи Sprinkler tripod stand Ај-9505 1 "1,2 м 20 0.2 17
 AY-5300 (2) Метал impact sprinkler Ај-5300 1 "женски навој 35  0.037 17
 прскалки ZY-2 влијание Метал impact sprinkler Ај-5301 1 "женски навој 30  0.037 17,2
 5104 Пластични прскалки влијание Ај-5104 1 "женски навој 50 0.08 15

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
    WhatsApp Онлајн Chat!