Ndikimi plastike Sprinkler AY-5103

Përshkrim i shkurtër:

Plastic impact sprinkler with 1″ female thread connection and three nozzles. POM plastic body and stainless steel spring withstands chemicals, UV radiation, and accidental impact. For field crops, vegetable and lawn by over head irrigation.

 


Detail Product

Aplikimi & Paketa

FAQ

Produkt Tags

1. Produkti Parametri (Specifikimi) e ndikimit spërkatës plastike Ay-5103 

madhësi 1 "fije femër
material POM + çelik
sasia hundë 3 hundëzat
presion 2-5 bar
rreze 18-26 m
Shkalla e rrjedhjes 4-6 m³ / h

 

2. Product Feature e ndikimit spërkatës plastike Ay-5103

(1) i balancuar mirë për shpërndarjen e ujit me efikasitetin maksimal përdorimit të ujit

(2) të krahut Difuzori përmirëson model të shpërndarjes së ujit dhe uniformitetin

(3) nozzles me integruar lopatë straightening lumë për distanca të gjata

(4) POM plastic body withstands UV radiation, chemicals and accidental impact

(5) Spring is made of stainless steel

(6) me shpejtësi rrotullim i rregullueshëm me pjesën pranveror në krye

(7) More stable movement with metal weight hammer on the arm

(8) Një fund kapak i lëvizshëm në brendësi të lidhjes një fije grykë, kështu tre hundëzat spërkatës mund të jenë të dy të çarat spërkatës

(9) Long-të qëndrueshme të performancës dhe mirëmbajtjen e punës për të shpëtuar

(10) reduktuara ndjeshmëri të clogging dhe rezistencë të lartë ndaj erës

plastic-sprinkler supplier price


 • Previous:
 • Next:

 • 1.Application e ndikimit spërkatës plastike Ay-5103

  Mbi kokën spërkatës ujitjes për bimët e arave, perime dhe lëndinë.

  2.Package 

  Foto Përshkrim madhësi Qty / CTN Vol./CTN GW / CTN
  PC KG
   5105 Ndikimi spërkatës plastike
  AY-5105
  1 "fije femër 50 0.08 16
   5104 Ndikimi spërkatës plastike
  AY-5104
  1 "fije femër 50 0.08 15
   5104 2 Ndikimi spërkatës plastike
  AY-5104A
  1 "fije femër 50 0.08 15.5
    AY-5103 Ndikimi spërkatës plastike
  AY-5103
  1 "fije femër 50 0.08 14.5
   5101 Ndikimi spërkatës plastike
  AY-5101A
  1 "fije femër 50 0.08 18.5
    AY-5300 Metal impact sprinkler
  AY-5300
  1 "fije femër 35  0.037 17
    AY-9590 valvul e shpejtë e ujit
  AY-9590
  1 "fije mashkull 34 0,053 7.5
   MOTI GUN Rain armë PY40
  AY-1040
  2 " 10 0,076 21

  (1) Cili është materiali kryesor i plastike ndikimi spërkatës Ay-5103?

  A: POM

  (2) Çfarë është materiali pranverën e plastike ndikimi spërkatës Ay-5103?

  A: Çelik (SS)

  (3) ndikimi plastike spërkatës AY-5103, pjesa rrethi (kënd të rregullueshme) ose rreth të plotë?

  A: 360 shkallë rreth të plotë

  (4) është ndikimi plastike spërkatës AY-5103 rezistente ndaj rrezatimit UV?

  A: Po. Trupi me cilësi të lartë plastike të reziston rrezatimit UV, kimikate dhe ndikimin aksidentale

  (5) Pse një hundë të mos spray me ujë?

  A: Për shkak se një fund kapak lëvizshëm brenda hundë. End kapak është e dobishme, tre nozzles spërkatës mund të ketë dy nozzles spërkatës

  (6) A mund të sigurojë c / o certifikatën e origjinës?

  A: Po. C / O, Fatura, lista Paketimi, Original B / L

  (7) Jeni Fabrika spërkatës apo tregtimit?

  A: Ne jemi fabrikë. Mirë se vini në kompaninë tonë Baoding Anyou Industry Co, Ltd, në Baoding Kinë.

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!